Swartkop

(slegs videoflitse)

 

Sondagoggend 9 Februarie - 8h30

Posted by Hervormde Kerk Swartkop on Friday, 7 February 2020

9 Februarie 2020

Ds Adriaan Roets

 

Sondagoggend 2 Februarie - 8h30

Posted by Hervormde Kerk Swartkop on Thursday, 30 January 2020

2 Februarie 2019

Dr Hein Delport

 

Sondagoggend 26 Januarie

Posted by Hervormde Kerk Swartkop on Friday, 24 January 2020

26 Januarie 2020

Ds Dries Beukes

 

Sondagoggend - 19 Januarie

Posted by Hervormde Kerk Swartkop on Wednesday, 15 January 2020

19 Januarie 2020

Ds Adriaan Roets

 

Sondag 1 Desember - 8h30

Posted by Hervormde Kerk Swartkop on Friday, 29 November 2019

1 Desember 2019

Dr Hein Delport

 

Sondagaand 24 November 18h00

Posted by Hervormde Kerk Swartkop on Thursday, 21 November 2019

24 November 2019

 

Sondag 3 Novemver - 8h30

Posted by Hervormde Kerk Swartkop on Thursday, 31 October 2019

3 November 2019

Ds Adriaan Roets

 

Sondag 10 November - 8h30

Posted by Hervormde Kerk Swartkop on Thursday, 7 November 2019

10 November 2019

Dr Hein Delport

 

Sondag 17 November - 8h30

Posted by Hervormde Kerk Swartkop on Friday, 15 November 2019

17 November 2019

Ds Dries Beukes

 

24 November 8h30

Posted by Hervormde Kerk Swartkop on Wednesday, 20 November 2019

24 November 2019

Ds Dries Beukes

 

af
af
Deel met behulp van
Copy link