Swartkop

(slegs videoflitse)

 

4 Augustus - 8h30

Posted by Hervormde Kerk Swartkop on Friday, 2 August 2019

4 Augustus 2019

Diens

Ds Dries Beukes

21 Julie - 8h30

Posted by Hervormde Kerk Swartkop on Thursday, 18 July 2019

21 Julie 2019

Diens

Ds Dries Beukes

14 Julie - 8h30

Posted by Hervormde Kerk Swartkop on Friday, 12 July 2019

14 Julie 2019

Diens

Ds Adriaan Roets

7 Julie - 8h30

Posted by Hervormde Kerk Swartkop on Tuesday, 2 July 2019

7 Julie 2019

Tussen twee pole

Dr Hein Delport

30 Junie - 8h30

Posted by Hervormde Kerk Swartkop on Thursday, 27 June 2019

30 Junie 2019

Broos en feilbaar, maar tog bruikbaar!

Ds Dries Beukes

Sondag 23 Junie - 8h30

Posted by Hervormde Kerk Swartkop on Tuesday, 18 June 2019

23 Junie 2019

Diens

Dr Hein Delport

16 Junie - 8h30

Posted by Hervormde Kerk Swartkop on Thursday, 13 June 2019

16 Junie 2019

Diens

Ds Dries Beukes

9 Junie - 8h30 - Pinkstererediens

Posted by Hervormde Kerk Swartkop on Monday, 3 June 2019

9 Junie 2019

Pinstererediens

Ds Dries Beukes

2 Junie - 8h30

Posted by Hervormde Kerk Swartkop on Thursday, 30 May 2019

2 Junie 2019

Luister na die Woord…

Ds Adriaan Roets

26 Mei - Nagmaal

Posted by Hervormde Kerk Swartkop on Wednesday, 22 May 2019

26 Mei 2019

Nagmaal

Dr Hein Delport

19 Mei - 8h30

Posted by Hervormde Kerk Swartkop on Friday, 17 May 2019

19 Mei 2019

Diens

Ds Adriaan Roets

19 Mei - 18h00

Posted by Hervormde Kerk Swartkop on Tuesday, 14 May 2019

19 Mei 2019

Gesinsdiens – 18:00

Dr Hein Delport

12 Mei - 8h30

Posted by Hervormde Kerk Swartkop on Tuesday, 7 May 2019

12 Mei 2019

’n Lewe van impak

Dr Hein Delport

af
af
Deel met behulp van
Copy link